13 Ocak 2015

Vodafone İnternet Paketi Tanımlamıyorlar!

1 gb net paketim vardı, şu an evde değilim. Haliyle paket hemen bitti. 2 gb ek paket daha aldım. Paketi alırken eğer bitmesi halinde yenisini yapabileceğim söylendi. Bugün itibariyle 2 gb paket bitti. Yeni bir paket almak için müşteri hizmetlerini aradım. Yeni bir paket veremiyorlarmış. Yeni paket tanımlamak için 17 gün beklemem gerekiyormuş. Şimdi ben bu durumda 17 gün boyunca telefon ile internete giremeyeceğim. Bu mudur yani? Böyle bir hizmet anlayışı olabilir mi? 3 kez arayıp durumu izah etmeme rağmen hala yeni bir paket verilmiyor.

Hamza 149 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2015-01-26 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön