16 Eylül 2013 #2013964

Vodafone İnternet Paketi Kullanımı!

Vodafone'den 6 GB'lık internet paketi aldım ve üstüne de 45 TL ücretle modem. İnternet paketim neredeyse 10 gün olmadan sınıra ulaştı. Bununla ilgili müşteri temsilcisini aradım ve yaklaşık olarak yarım saat de ona dil döktüm. Kullanım detaylarını bana göndereceğini söyleyerek ve konuyla ilgili de 15 gün içinde dönüleceğini söyledi.


Tabiki biraz gerilince başka bir müşteri temsilcisine aktarmasını istedim telefonu en yetkilinin orada kendisi olduğunu ve başka bir müşteri temsilcisine aktarmayacağını dile getirdi. Vodafone'nin kullandığım internetinden de, müşteri temsilcisinden de şikayetçiyim.

Özlem 66 Okunma

Cevaplar

 • Özlem28 Eylül 2013

  Hala telefonla irtibata geçilemedi nedense.

 • Özlem27 Eylül 2013

  irtibat numaramı vodafone.com.tr/yardımdestekden size ilettim.

 • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, iletişim bilgilerinde yer alan numara için Vodafone aboneliği tespit edilememiştir. Gerekli kontrollerin sağlanabilmesi adına sorun yaşanan Vodafone GSM numara bilgisini iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Özlem22 Eylül 2013

  Üstüne üstlük cevabınızda 542 numaralı müşteri hizmetlerini arayabileceğimi söylemişsiniz , ilk orayı aradım ve ordaki beyin tarzı da gayet iticiydi. Kendisine modemin ücretini iptal edicekseniz beni üyelikten cıkarın diyorum , tamam cıkarıyorum diyor diyorum ki modemin ücreti ???? e yok öyle degil e ozaman niye cıkarıyorum sizi diyor hemen. Önce bişeyler satmak için ugrasırsınız sonra da taahhütü yaptıktan sonra da ohh miss. (Ki taahhadden benim haberim yok.) En kısa zamanda yanıt bekliyorum , teşekkürler.

 • Özlem22 Eylül 2013

  Ve devamı da geliyor. Başka bir vodafone bayisine gidiyorum ve üyeliğimi iptal ettirmek istediğimi söylüyorum. Kendisi bana üyeliğimi iptal ettiremiyeceğimi çünkü MODEMİ 45 tl'ye aldığımı zannettiğim modemi 45 TL ön ödemeyle bana satmışlar. Ve bana söylenen gibi de internet 6gb download degilmiş 6 gb download ve upload şeklindeymiş. Bir sonraki gün DATAKOM İLETİŞİMe gittim ve ordaki bunu bana satan çocuk da bilmiyormus bana tamamiyle yanlıs aktarmıs. Ozaman iptal edelim dedim ben bu modemi size iade etmek istiyorum ama edemezsiniz iptal de edemezsiniz sözleriyle karsılastım. Tamamiyle kandırıldım ve bana cihaz ve internet sattılar . Modemin iade alınmasını istiyorum.

 • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön