07 Eylül 2013 #1999942

Vodafone İnternet Paketi Hakkında Yanlış Bilgi Verildi!

Avea olan operatörümü Vodafone'a taşıdım. Paket içeriğini sorduğumda bana uygun olarak anlatıldı fakat sınırsız olarak belirtilen internet kullanımı 1 GB'dan sonra bitti. Fakat bana söylenen 1 GB'tan sonra sadece hızının düşmesi ve sınırsız olarak kullanabileceğim idi. Şimdi Vodafone müşteri hizmetlerini arıyorum fakat kimse ilgilenmiyor.

Aydın 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Katılmış olduğunuz tarife ve kampanyanıza istinaden tarife işleyişi açısından sorun bulunmamakta olup, tarifenizde bulunan 1 gb data opsiyonuz kullanımın tamamını kullanmanız durumunda internet kullanımınız sonlanmakta olduğu bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön