29 Nisan 2013 #1769489

Vodafone İnternet Paketi!

Sınırsız internet paketim olduğum halde her ay sürekli olarak faturama data kullanım ücreti yansıtıldı. Müşteri hizmetlerini her aradığımda durumun aciliyetini belirtiyorum 3 is gün içerisinde size geri dönecekler ' gibi sözlerle geçiştiriyorlar . sözde 3 gün içerisinde çözümlenecek olan kayıt 3 ay geçmesine rağmen hala bir cevap alamamakla birlikte üstelik beni arayıp alacaklı olduğum halde faturamı yatırmazsam yasal takip başlatacaklarını söylüyorlar. Kendi işlerine geldi mi herşey hızlanıyor fakat konu müşteri olunca umursamıyorlar bile.

Serkan 12 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.541682****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde iade işlemlerinizin başlatıldığı görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön