21 Eylül 2013 #2024546

Vodafone İnternet Paketi!

Bir ay önce Vodafone Vodem Net 6gb kotalı süper tarife 30 TL hat aldım. Kotayı aşmadığı kendince sınırladığını söylediler. Ben 1 ay toplam 4 gb civarı kota harcadım. 44. 20 TL fatura geliyor. Bunun 10 TL si daha önce şikayetini yazdığım tuhaf bir uygulama sonucu yapılan kesinti kabul edersek (peşini bırakmıyorum yasal yolları araştırıyorum) diğer 4. 4 TL neyin nesi? Hani 30 TL sabitti. Yanıltıcı reklam diye birde onla ilgili şikayet edeceğiz anlaşılan. Hele bir ay sonraki fatura bir gelsin. Bu ne ticaret mantığı?

Savaş 660 Okunma

Cevaplar

 • Savaş09 Ekim 2014

  evet 1 yıl geçti dönemediler. ha birde vodafondan kurtulduk derken aveada aynı dümen varmış. yetklilier ne iş yaparlar. ben BİMER'e yazacağım. bunlar iyi tezgah kurmuşlar.

 • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde cihaz taksit tutarı,internet ücreti,vergi taksit tutarı ve özel servis kullanımlarınıza istinaden ücretlendirme yapıldığı ve sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Savaş23 Eylül 2013

  şirketleri ayakta tutan güvendir. sayfaları gezin ne demek istediğimi anlarsınız. belki 10-15 TL küçük meblağ gibi görülebilir ancak binler onbinler vurunca büyük rakamlar çıkıyor. neyse her şirket kendi itibarını kendi oluşturur veya kendi yok eder...

 • Vodafone Temsilcisi21 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön