19 Mart 2013

Vodafone İnternet Paketi!

İnternet paketimi doldurduğum için ekstra 100 mb internet paketi aldım. Yeni fatura dönemine girdiğimizde 100 mblık ekstra paket bir ayı doldurmamasına rağmen yenilendi. Ancak 100 mb'ı doldurduktan sonra internetim bir anda kesildi. Kendi paketimde 500 mb olmasına rağmen kullanamadım.


Bilgi almak için 3 kez müşteri hizmetlerini aradım. Telefonumdan kaynaklandığını söylediler ve ayar gönderip güncelleme yaptılar ancak sorun düzelmedi. Son aradığımda ekstra paket bitince kendi paketimi kullanamayacağımı politikalarının böyle olduğunu söylediler. Ben neden kendi paketimde 5 varken 1 almaya 9 tl fazla vereyim neden bunun bilgisi önceden verilmiyor?

Ahmet 39 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 21.03.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanmış olduğu bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Ahmet19 Mart 2013

    9 tl lik bir sorun ancak bu mentalite sinir bozucu çözüm bulunmaması durumunda bir hukukçu olarak bütün çözüm yollarına basvuracagim.

  • Vodafone Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön