17 Eylül 2013 #2015809

Vodafone İnternet Paket Ücreti Yansıtıyor!

08/01/2013 tarihinde Vodafone'dan Blackberry 9320 cihazı kampanyalı olarak aldım. Aldıktan sonra faturalarımda internet paketi BİS Servisi (Vodafone GPRS/Push Email Çözümleri) adı altında kesintiler yapıldığını gördüm.


Defalarca müşteri hizmetlerini aradım, email ile müşteri hizmetlerinden şikayette bulundum. Bunun kampanya dahilinde olduğunu söylediler. İmzaladığım Taahhütnameyi ve Aldığım tarihli internet sitesindeki Kampanya Şartları bölümünü incelememe rağmen İnternet Bağlantı Ücreti ile ilgili bir bölüme rastlamadım.


Sizden ricam internet paketi BİS Servisi (Vodafone GPRS/Push Email Çözümleri) adı altında yapılan aboneliği iptal etmeniz ve yaptığınız tüm kesintileri iade etmenizdir.

Rukiye 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden,506632****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 18.09.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön