17 Eylül 2013 #2016856

Vodafone İnternet Kullanmadığım Halde Ücret Yansıttı!

İnterneti hiç bir şekilde kullanmama rağmen günlük 10 TL kullanım limitine ulaştığınız için bugün 23:59:59'a kadar yapacağınız standart internet tarifesi kullanımları için ücretlendirilmeyeceksiniz şeklinde mesaj geldi ve bakiyeme baktığımda 21 TL olan bakiyemin 11 TL olduğunu gördüm. Bana bakiyem hakkında kullanım miktarı kalan diye hiçbir şekilde bilgi verilmedi. Bu 10 TL'nin tarafıma iade edilmesini istiyorum Vodafone'dan.

Mert 42 Okunma

Cevaplar

  • Mert'in Teşekkür Mesajı15 Ekim 2014

    Gerekli cevabı döndüklerinden dolayı vodafona teşekkür ederim herhangi bir geri iade gerçekleşmedi ama tekrardan teşekkür ederim şikayet var ekibi :)

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 534709****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz incelenmiş olup,internet kullanımlarınıza istinaden ücretlendirildiğiniz tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön