01 Eylül 2014

Vodafone İnternet Kullanımı!

28/08/2014 tarihinde Vodafone tarafından gönderilen mesaj ile internet kullanım hakkım kısıtlanmıştır. Paketimin 2,6 GByte İnternet kullanım hakkım olduğu halde internet kullanımım açılmamıştır. Müşteri hizmetlerini defalarca aramam rağmen hiçbir şekilde yardımcı olunmamıştır.

Kenan 277 Okunma

Cevaplar

 • Kenan04 Eylül 2014

  10 günde çözüm üretemeyen firmadan çözüm almam

 • Kenan04 Eylül 2014

  04.09.2014 13:28 tarihinde tarafıma yapılan geri dönüşte 10 gündür her hangi bir çözümün sağlanamadığı ve çalışmaların devam ettiği bilgisi verilmiştir. Muhtemelen sorunun çözümünün bir 10 gün daha süreceği gözükmektedir. Şikayetimle alakalı her hangi bir çözüm üretememiştir vodafone

 • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 04.09.2014 13:28 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi01 Eylül 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön