23 Mayıs 2013

Vodafone İnternet Kullanımı!

Yaklaşık 1 ay önce faturalı hatta geçiş yaptım ve hepsi 500 tarifesini seçtim.Fatura tarihine göre bana bu ay için tarifem gereği 400 küsür mb internet paketi yüklendiği söylendi.Fakat aradan geçen 1 hafta içinde 400 mb ı kesinlikle kullanmama rağmen paketimin hepsini kullandığım ve tekrar internete girebilmek için ek paket almam gerektiğine dair mesaj aldım.


Müşteri hizmetlerini aradım böyle bir kullanımımın olmadığını zaten online işlemlerde de böyle bir kullanımımın gözükmediğini belirtmeme rağmen kullandığım söylendi.Mecbur 6 liraya ek paket aldım.Ama o pakette ki fahiş fiyat nedeniyle(1kb 0,25kr) 6 lirayla sadece 3 mb internet kullanabildim.Günlerce internetsiz kaldım ve sonuç hala hüsran!

Erhan 46 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili mayıs 2013 dönem fatura tutarınızda faturasızdan faturalı hatta geçiş borç tutarı+paket tutarı+opsiyon ücretinin mevcut olduğu tespit edilmiş olup,ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Erhan25 Mayıs 2013

    2 gün oldu hala dönüş yapmanızı bekliyorum.

  • Vodafone Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön