02 Şubat 2015

Vodafone İnternet Kullanım Ücretlendirmesi!

Veri kullanımı açık olduğundan yeni yaptığım yüklemeden 11 TL günlük internet kullanım limiti kesintisi oldu. 2 dk. internet açık kaldığı için böyle bir kesinti olması kabul edilebilir bir durum değil. Mevcut internetim bittiyse neden bilgilendirmediniz diye sorduğumda 2 mb'lık internetim olduğunu ama bu sayfaları görüntüleyemeyecek kadar az olduğu için ek ücretlendirme yapıldı dedi müşteri hizmetleri. Paket yenilemesi için tekrar yükleme yapmam gerekecek. Lütfen bu konuda haklarımızı koruyalım.

Hasan 1.001 Okunma

Cevaplar

  • Hasan12 Temmuz 2015

    Ben zaten buradan size ulaştım. Kanunen böyle dendi ve yapacak bir şey olmadığı belirtildi. Böyle bir kanun olabilir fakat ortada büyük bir haksızlık var?

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi02 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön