20 Eylül 2013 #2022579

Vodafone İnternet Kotası Hakkında Çelişkili Bilgi Veriyor!

16/09 Pazartesi günü internet paketimin yenilendiğine dair sms ile bilgilendirildim. Ancak bu tarihten bugüne kadar internet bağlantım gerçekleşmedi. Maalesef Vodafone hala yardımcı olmadı. Sikayetvar'a yazmamın nedeni de üzerinde bir gün geçmesine rağmen halen sonuç alamam ve son görüşmem. Umarım bu hatayı daha fazla uzatmayız.


Vodafone cep merkezi ve müşteri hizmetleri çelişkili bilgi veriyor, cep merkezi kota kullanılmamış yeni derken müşteri hizmetleri kotanızı doldurdunuz diyor, bunlar 10 dk. ara ile oluyor! Self serviste ise kullanılan 9mb. (çalışmadan nasıl olduysa)ve hız sıfırlamış. Böyle bir net paketi mi var? Müşteri hizmetlerinin son önerisi fax gönderin, bu devirde?

Fulya 43 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,535566****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde probleminizin giderildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön