29 Ağustos 2013 #1982756

Vodafone İnternet Kotam 6 Saatte Bitti!

Vodafone Red tarifesini kullanıyorum. 2GB tarifemin içinde internet paketim var. Her ay ayın son günlerinde ya bitiyor yada bitmiyor. 27 Ağustos 2013 tarihinde 2GB olan internet kotamı doldurdum. 27 Ağustos'ta 100 MB günlük paket aldım ve tarafınızdan 3G güncellemesi yapıldı 3 saate bitti twitter kullanıyorum sadece iş yerinde haliyle video izleyemem müzik dinleyemem.


Akşamında günlük internet paket sürem bitmediği halde 1GB ek paket alabileceğim söylendi 3 bilgisiz agent tarafından. Kabul ettim her biri güncelleme yaptı birşeyler yapıyoruz dedi. Ertesi gün tekrar 1 GB paket aldım ve iş yerinde kullanamadığım halde 6 saatte kotam doldu.

Gökhan 93 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. İletmiş olduğunuz şikayetinize istinaden 0555810**** numaralı hattınız ile ilgili olarak yapılan kontrollerde 28.08.2013 tarihinde 1 GB Aylık Ek Paket tanımlandığı görülmektedir. Hat bazında yapılan kontrollerde kullanıma bağlı olarak Aylık 1 GB kotanızın bittiği görülmektedir. Web sitemizde yer alan ''Fatura işlemlerim / Fatura Görüntüleme'' bölümünden fatura tutarlarınızı görebilir ve bununla beraber son 6 aya ait faturalarınıza ait ayrıntı bilgilerinize ay bazında ulaşabilir, gerekli kontrolleri ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Online Self Servis / Bireysel / Fatura İşlemlerim / Güncel Görüşme Tutarı bölümünden ise gün bazında ayrıntı bilgilerine ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Hattınız için şifrenizin olmaması durumunda, mesaj metnine SIFRE ya da S yazıp 7048'e gönderebilirsiniz. 7048 SMS ile şifre talebi ücretsizdir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön