28 Kasım 2013

Vodafone İnternet Kota Aşımı Olmuş!

1 yıldır kullanmış olduğu kamu tarifesinde 250 mb internet ve ek olarak 350 mb facebook-twitter paketi bulunmaktadır. Bir yıllık zaman zarfında aşırı kullanmış olduğun anlarda dahil olmak üzere asla 250 mb dolmadı. Ayrıca telefonumda tüm güncellemelere kapalı durumda olup; sadece kablosuz ağlar ile güncelleme yapmaktadır.


Tüm bunlara rağmen hesap kesim tarihimden 1 gün sonra internet paketim bitmiş ve iki gündür 14 lira faturama yansıtılmıştır. Whatsapp'tan paylaşılan iki resmin 250 mb etmeyeceği de aşikardır.


Bu nedenle Vodafone faturama haksız bir biçimde yansıtılan 14 liranın hemen iptal edilmesini aksi takdirde ilgili yasal haklarımı kullanacağımı belirtmek isterim.

Diyar 85 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 20.12.2013 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön