28 Ekim 2014

Vodafone İnternet İçin Kesilen 11 TL Ceplira!

1 GB ve 1000 dakika her yöne dakikamın olduğu paketimde normalde %100'ünü kullandınız diye bir mesaj gelmesi gerekirken mesaj gelmedi ve 11 TL tutarında cep lira kesintisi yapılmıştır. Müşteri iletişim merkezini aradığımda oda mesaj görüntülenememiştir ancak kesilen tutar iade edilmez diye bir şey söylendi. Bana mesaj gelmeden nasıl bir kesilme oluyor paket normalde 1 GB bittiğinde durması lazım ya da mesaj gelmesinin ardından normal bakiyeden düşülmesi lazım. Bu konuda şikayetim olduğunu bildirir kesinlikle kullanılmayacak bir hat olduğunu yakında problemimin çözülmemesi sonucunda hem kendi hemde eşimin hattını değiştireceğimi tarafınıza bildiririm.

Gökhan 272 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.10.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön