18 Ocak 2014 #2243087

Vodafone İnternet Erişimi Yok

18 ocak 2014 tarihinde saat 11:55 civarı internet erişimimin olmadığını farkettim. Müşteri hizmetlerini aradım. 12:05'ten 13:17'ye kadar müşteri hizmetleri meşgul çaldı. 13:17'de müşteri hizmetlerine ulaştım 12 dakika bana sıra gelmesini bekledim. Durumu anlattım..bana genel bir sorun olduğunu söyledi. 1 ay süreli 6 gb kotalı internet paketi satın aldığımı ve kullanamadığı mı ilettim. Müşteri temsilcisi de herkes aynı durumda bekleyeceksiniz dedi şaşırdım. Herkesin aynı durumda olması daha acı ama benim mağdur edildiğim gerçeğini değiştirmez dememe gerek kalmadan cümleleri ağzıma tıkılmış hissettim. Neticede 3 saat hakkım olanı alamadım.

Yaşar 2.199 Okunma

Cevaplar

  • Yaşar21 Ocak 2014

    Tüm yaptıkları haksızlık ve yarattıkları maduriyet benim iyiliğim içinmiş onu öğrendim.. birdeee sabrettiğim için teşekkür edilen bir mail aldım... vodafone'un gözünde değerimiz bu..

  • Vodafone Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden,aynı konulu şikayetinize yönelik 18.01.2014 tarihinde Müşteri Hizmetlerimiz tarafından bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön