28 Ağustos 2013 #1980628

Vodafone İnternet Erişimi Sıfır!

Şirket politikanız müşteri her zaman haklıdır değilde kendi çıkarlarımız önceliktedir. Vasat bir kapsama kalitesi. İnternet erişimi sıfır. Neyse sorunuma gelecek olursak Facebook ve Twitter paketimi iptal ettikten sonra mevcut 1 GB'lık kullanım hakkımı kullanamıyorum.


Sebep neymiş kullanım sürem dolmadığından mevcut paketimi kullanamazmışım. Bitmesine 10 gün var ve beni 10 gün boyunca mağdur etmekten hoşnutlar. Müşteri temsilcileri ölü gibi konuşmakta. İlgi ve alaka sıfır.

Gülşah 88 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.Facebook & Twitter Paketinde kullanım hakkı olarak 350 MB kullanım hakkı verilmekte olup,350 MB paket kotanız dolduğu takdirde ise, internet erisşmi kesilir ve ekstra ücretlendirme yaşanmıyacağı bilgisini aktarmak isteriz. İnternet erişimlerine devam edebilmeniz için günlük ek paket veya Günlük/Haftalık Cepnet paketi satın almanız gerektiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön