20 Mart 2014

Vodafone İnternet Çok Yavaş!

19.03. 2014 tarihinde internet kotam bitti. Hemen günlük internet almak için 20 adet mesaj attım ve gelen cevap ''işleminizi şu an gerçekleştiremiyoruz ''bende önce 7000'i aradım maalesef beceremediler. Sonra 542'yi aradım yine oradaki B. hanım günlük sınırsız ile günlük 100 mb arasında fark olmadığını söyledi bende fark etmez dedim ve yüklediler.

İnterneti bir açtım google.com'u bile 3 dakikada açıyordu. Ertesi gün yine bir sürü sms attım atım yine sonuç aynı ve yine yanlışlıkla sınırsızı yüklediler.

Yarın yine günlük net alacağım ama sms atamıyorum işlem geçersiz olacak. Yine Vodafone müşteri hizmetlerini arayacağım. Böyle bir bilgisayar sistemi Uganda'da yok. Bu sınırsız günlük netin çok yavaş!

İbrahim 72 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 21.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi20 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön