22 Nisan 2013 #1757109

Vodafone İndirimli Konuşma Paketinden Çıkmışım!

Müşteri hizmetlerini arayıp 12 ay taahhüt verdiğim hesabımı bilen tarifemi iptal etmek istediğimi söyledim. Telefonuma mesaj geldiğinde paketimin iptal olmuş olacağını söylediler. Herhangi bir işlem yapmam gerekiyor mu diye özellikle sordum bu operatörler müşterisini 5 kuruş daha almak için elinden geleni yapıyor hepimiz biliyoruz.


Mesaj geldiğinde işlemim gerçekleşmiş olacağını söylediler. Mesaj dün geldi kampanyadan çıkış işleminiz yapılmıştır. Bugün bir mesaj daha geldi dakikalarınız hattınıza yüklenmiştir diye müşteri hiz aradım. mesaj geldiğinde tekrar aramam gerekiyormuş indirimli konuşma paketimden çıkmışım. Ben safım ya fazla para vermeliyim dedim indirimi iptal ettim.

Yasemin 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön