05 Aralık 2013

Vodafone İndirimli Genç Avantaj Kampanyasından Yararlanamıyorum!

11/10/13'te Vodafone'dan şöyle bir SMS aldım: "Freezöne'lu! Genç Avantaj'ı ayda 30 TL yerine 25 TL'ye, üstelik 3 ay kullanım süreli yurtiçi 500 MB internet hediyemiz ile 12 ay sabit fiyat garantisiyle kullanmak için hemen İndirimli Genç YAZ,7000'e ücretsiz gönder! Ay sonunda hediyeni kap!"

Kampanyaya başvurmama rağmen sonraki ay faturam 30 TL’den başladı, hediyemi de alamadım. İlk aradığımda bu kampanyaya kayıtlı olmadığım, kampanyanın 11 Ekim’den önce sonlandığı söylendi. Daha sonra aradığımda ise kampanyaya kayıtlı olduğum, bu yıl sonuna kadar taahhüt vermiş olduğum söylendi. Buna rağmen kampanyanın hiçbir avantajından yararlanamıyorum. İnternet yüzünden de faturama ek ücretler yansıdı!

Ege 53 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 13.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Ege17 Aralık 2013

    Neredeyse iki hafta oldu. Ne zaman geri dönüşte bulunmayı düşünüyorsunuz acaba?

  • Vodafone Temsilcisi05 Aralık 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön