19 Ocak 2015

Vodafone İndirim Sözünü Tutmadı!

Vodafone'un faturalı tarifelerinden birini kullanıyorum. Taahhüdüm bitmesine 1-2 ay kala Vodafone'dan beni aradılar. Taahhütümü bir yıl uzatmam halinde ocak ayı itibariyle 1 yıl boyunca her ay faturamda 5 TL'lik indirim yapacaklarını söylediler, ocak ayı faturam yine eskisi gibi 40 TL geldi.


Müşteri hizmetlerini aradığımda bana ek olarak 1 GB internet paketi eklediklerini toplamda 2 GB internet hakkım olduğunu ve bundan sonrada faturamın 40 TL olarak gelmeye devam edeceğini söylediler. Benim tarifemin kapsamında zaten 2 GB internetim vardı ekstra bir ekleme söz konusu değil. Beni bir yıl bağlayıp vadettikleri 5 TL'lik indirim sözünü tutmadı Vodafone. Bu hatanın düzeltilmesini rica ediyorum.

Zekeriya 1.030 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 03.02.2015 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi19 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön