20 Eylül 2013 #2022239

Vodafone İmza Kontrolü Yapmıyor!

Vodafone tempo ile görüşmeme istinaden evime Vodafone Smart mini telefon kampanyası için sözleşmeye geldi. Sözleşme okuyup imzalayıp göndermem durumunda 24 ay taahhütlü tarife değişikliği ile telefon gönderileceği bilgisini almıştım ancak kargo evde ben yokken geliyor eşime sözleşmenin ne olduğunu söylenmeden imzalatılıyor. Tarafıma telefon gönderiliyor ve ben imza bana ait olmadığından ve kampanyaya katılmak istemediğim için iade ediyorum telefonu. Ancak tarife değişikliğim ve taahhüt devam ediyor.


Müşteri hizmetlerine durumu bildirdim ancak 10 gündür sonuç alamadım. İnsanlar bu şekilde kendi imzaları olmadan yanıltılıyor ve telefon satışı yapılıyor. Bence bu yapılan adli bir suç olabilir.

Selçuk 65 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 02.11.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Selçuk24 Eylül 2013

    Firmanın otomatik mesaj sistemiyle cevap verdiğini düşünüyorum. Alakasız ve ilgisizler Şikayet sürecim bir aya yaklaştı ancak size enkısa sürede döneceğizden başka cevap alamadım

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön