05 Eylül 2013 #1996056

Vodafone İmei Kaydımı Yanlış Yaptı!

Vodafone bayisine yurt dışından getirdiğim telefonumun imei kaydını yaptırmaya gittim. Kayıt esnasında benden bilgilendirme amaçlı bir telefon numarası vermemi istediler. Bende Turkcell numaram olduğu için onu vermek istediğim de bana yalnızca Vodafone numarası verebileceğimi söylediler. Bende tanıdığım birinin Vodafone numarasını verdim.


Sonra telefonumun açılması için bekledim uzun bir süre ve açılmadığını öğrendim. Sonra Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu aradım. Bana sistemde bir numara gözüktüğü ve yalnızca o numaranın telefonunu kullanabileceğini söylediler. Vodafone'nun benden bilgilendirme amaçlı aldığı numaraya açmışlar. Bu işi yapanlar ne yaptığını bilmiyor.

Abidin 26 Okunma

Cevaplar

  • Abidin10 Ekim 2013

    Hala bi gelişme yok. Vodafone ya şu işi düzelt yada yasal yollara başvuracağım. Ben kendi hattımla bu telefonu kullanamayacaksam ne işime yarar.

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön