21 Ocak 2014 #2246641

Vodafone İlgisizlik Had Safhada!

Vodafone'a hat taşımak için başvuruda bulundum. Önce kurumsal yetkili olarak işlem yapan kişinin kurumsal yetkili falan olmadığını öğrendim. 2 gün sonra kurumsal yetkili hat taşımak için geldi. 2 gün sonra taşımak istediğim hatta bilgi uyuşmazlığı nedeniyle taşıma işleminin reddolunduğu mesajı geldi. Sabahtan beri hangi bilginin yanlış olduğunu araştırıyorum hala bulmadım. Vodafone'da hiç kimsenin bilgisi yok. Millet hat satmak için çaba gösterirken Vodafone ayaklarına kadar gelen hat taşıma ile ilgilenmiyor.

Selman 39 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 22.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön