21 Mart 2013 #1699664

Vodafone İlgisizlik!

Vodafone kontörlü hat kullanmaktayım. Geçmişteki borcumdan dolayı Vodafone beni indirimlerden yararlanamıyorum. Görüşme paketleri vermiyor. Ödediğim kontör ücretleri artık diz boyunu aştı. Gerçekten hiç memnun değilim. Nerdeyse çağrı operatörleri bile tavırlı davranıyorlar. Hediye kontörlerim verilmiyor. Hiçbir avantajdan faydalanamıyorum. En kısa sürede operatörümü değiştireceğim.

Selim 13 Okunma

Cevaplar

 • Selim15 Nisan 2013

  Beni arayan müşteri temsilcinizi bana belirttiği şey , gerekli işlemler yapılarak geri dönülecek demişti. Fakat görüyorum ki tekrar geri dönüş yapmaya zahmette bulunmayan bir şirketiniz var. Sadece bilgilendirme yapmadı , sorunun çözüme kavuşturalacağını söyledi. Lütfen insanları yanıltmayın. İnsanlarda ona göre hat tercihinde bulunsunlar. Ben şahsen operatörümü değiştirecegim. İyi günler.

 • Vodafone Temsilcisi04 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 22.03.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Selim28 Mart 2013

  Uzun sure gecmesine ragmen biz size geri donus yapacagiz deyip yapmayan bir firma oldugunuzdan dolayi hattimi degistirme karari aldim.

 • Vodafone Temsilcisi23 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön