08 Mayıs 2013 #1784744

Vodafone İlgisizliği Pes Dedirtti!

Sizinle ilgili şikayet ve sorunlarımı çözmek amacıyla aradığım tüm numaralarınız boş çıkıyor.Zaten sırf bu yüzdende sizden ayrılıp başka bir operatöre geçtim. Geçtim geçmesine ama bir türlü Vodafone dan ve çalışanlarınızın lakaytlığından kurtulamadım.

Eray 21 Okunma

Cevaplar

 • Eray12 Mayıs 2013

  internetten mesaj döktüreceğinize bir yetkili beni arasa sorun çoktan çözülmüştü.

 • Eray09 Mayıs 2013

  şu verdiğiniz 542 numarası sadece vodafonlular için 444 0 542 diger operatör diye verdiğiniz numarayı ise başka bir operatörden arayarak siz test edin.çünki vodofon numaranızı başında sıfır olmadan on haneli olarak tuşlayın diye başlıyor.ve ben başka bir operatördeyim.peki ben bir müşteri hizmetleri yetkilisine ulaşamazsam sizinle olan sıkıntımı nasıl çözeceğim.......................................!

 • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Sayın E**** G***** Bizlerle paylaştığınız şikayetinize yönelik kontrollerin sağlanabilmesi için konu ile ilgili detaylı bilgi aktarmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön