01 Mart 2014

Vodafone İlgisiz Davranıyor!

24.02.2014 tarihinde Vodafone'a destek bölümünden mail atıyorum. Sorunum var bir kampanya yapmışsınız ama faydalanamıyorum bu kampanyadan ama cevap şu gün şu saat oldu yok. Kampanyası teorik olarak var ama pratikte nerede?


Ankara'da 20-30 Cep merkezine soruyorum şu telefon var mı diye hepsi aynı ağızla yok gelme ihtimali de yok deyip kampanyadan faydalanma talebime olumlu cevap vermediler.


Israrlı şikayetlerim üzerine kurumsal bir bayiden aranıp yardımcı olunacağı söylenmiş ama yine olunamamıştır. Bence stoğu olmayan ürüne kampanya yapılarak tüketici aldatılmıştır. Şikayet hiçe sayılıp açıklama bile doğru dürüst yapılmamıştır.

Hasan 69 Okunma

Cevaplar

  • Hasan05 Mart 2014

    Kesinlikle yalan bilgi!!! Telefonum 24 saat açık ulaşılamama gibi bor durum sözkonu değil çünkü şikayet varda vodafone ile ilgili 2. şikayetim bir gün önce ulaşılıyorda bir gün soraki şikayet için mi ulaşılamıyor. Kampanyalarınızda bilgilendirmenizde hep yalan yanlış...

  • Vodafone Temsilcisi04 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 04.03.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi01 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön