22 Ocak 2014 #2250106

Vodafone İlgisiz Davranıyor

Benim sorunum; firmanın duyarsızlığı. Benim cihaz sıkıntım olduğunda ilgisiz bir şekilde müşteri hizmetlerini arayın diyerek insanı başlarından savıyorlar. Müşteri hizmetlerine ulaşmak zaten başlı başına ayrı bir sorun. Kullandığım telefonumun internet ve şebeke sorunu oluyor ve gidip başvurduğumda biz bir şey yapamayız deniyor. Ben çok pahalı bir telefon kullanmıyorum kabul ediyorum ama ben kampanya dahilinde ucuz telefon aldım diye bir sıkıntısı olduğunda illaki arka plana mı atılmam gerek? İlla 1500 2000 tl'lik bir cihaz almam mı gerek ilgi görmem için? Benim gözümün önünde kullandığımız telefon için ikinci üçüncü sınıf insan muamelesi görüyorum. Ben bu durumdan rahatsız ve şikayetçiyim.

Mehmet 37 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Mehmet23 Ocak 2014

    Bu kadarmıdır ? Ben zaten en başında bu müşteri hizmetlerinden şikayetçiyim. Kolay ve kısa çözüm diye sekreter kaydı var ama hiçbir şeyi net ve açıklayıcı olarak sonuçlandıramıyoruz. Kimse derdimizi anlatamıyor, bu yüzden sorunlarımız çözülmüyor madur oluyoruz.

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön