31 Ağustos 2013 #1987199

Vodafone İletişim Özgürlüğümü Kısıtlıyor!

1 ay önce Vodafone'a geçtim. Seçmiş olduğum tarifenin toplam aylık tutarı 50 TL civarında ancak faturam geldiğinde görmüş olduğum toplam tutar 173 TL faturamın ayrıntılarını incelediğimde 30 küsür defa internet paketini aldığım görülmektedir. Ancak ben evimde ve işyerimde wlan kullandım.


Buna rağmen benden kullanmadığım internet için para kesilmiş.Meblağ yüksek olduğu için ödemeyi zamanında yapamadım hattım kapandı. 31.08.2013 tarihinde saat 13:05 de faturamı ödedim. Şuan saat 14:42 ama hala hattım açılmadı. Paramı ödememe rağmen hangi hakla iletişim özgürlüğümü kısıtlıyorsunuz?

Özer 26 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.Kullanmış olduğunuz abonelik paketi ve bu doğrultudaki kullanım alışkanlıklarınızda farklılıklar olması durumunda,güvenlik sebebiyle fatura tutarının yükseldiği durumda kısıtlama uygulaması mevcuttur. Ödemenin gerçekleşmesinin ardında kısıtlamanın kaldırıldığı görülmüştür Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön