30 Temmuz 2013

Vodafone İkiz Sim Kart Hala Gelmedi!

Yaklaşık 2.5 ay önce akıllı telefon aldım. Vodafone'nun İkiz sim kart servisinin olduğunu öğrendim. Bana en yakın Vodafone Cep Shop'una giderek İkiz Sim Kart talebinde bulundum ve hala gelmesini bekliyorum. Vodafone gibi büyük bir teknoloji firmasının, her zaman teknolojiyi takip ettiğini söylemesine rağmen aradan geçen 2.5 ayda bir İkiz Sim Kart üretip şahsıma ulaştıramamıza şaşıyorum.

İstanbul'a gittiğimde oradaki Vodafone Cep Shop'lar bu hizmetin en fazla 10/15 günde olabileceğini söylüyorlar. Vodafone Çağrı Merkezi'ne e-posta atarak derdimi anlattığımda Cep Shop'lara sipariş vermem gerektiği cevabını alıyorum. Cep Shop merkezin göndermediğini söylüyor.

Ahmet 223 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet02 Ağustos 2013

  Tam 2.5 ay sonra bugün, belki de bu siteye yazmam sayesinde ikiz SIM kartlarımı aldım.

 • Vodafone Temsilcisi31 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde talebiniz ile ilgili bayi sorgulandığında ikizsimkartın bayide mevcut olduğu ve bayi ile irtibata geçmeniz durumunda talebinizin karşılanacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Ahmet30 Temmuz 2013

  Ben bu şikayeti yazmadan 2.5 ay bekledim. Bu esnada devamlı Gölcük/KOCAELİ'de bulunan Cep Shop'unuzdan haber bekledim. 15 Temmuz 2013 tarihinde sitenizdeki hattan ve 542 numaralı Müşteri Hizmetlerinizden sizlere ulaşarak derdimi anlattım. Ama hala sorunum devam edince artık buraya yazmaktan başka çarem kalmadı. 29 Temmuz 2013 tarihinde çağrı merkezinden arandım. Sorunumu anlattım. Bana Vodafone gibi büyük bir teknoloji firmasına yakışmayacak bir şekilde; ellerinde İkiz SİM kartı olup almadığını ve varsa nerde mevcut olduğu gibi konulardan habersiz olduğunu çünkü bu işlemi distribütöre verdiklerini söyledi. Bana döneceğini söyledi ama dönen olmadı. Bu çağda sizin gibi firma değil Türkiye'de dünyanın herhangi bir yerinden bu kartları sağlayıp bana ulaştırmanız ay değil, gün değil, saatinizi alması gerekir. Reklamlarınızda sayısını bilmediğim sayıda ülkede hizmet verdiğinizi söylüyorsunuz. Ama basit bir işlem için 2.5 ay müşterinizi beklediyorsunuz. Eğer bu hizmeti vermeyecekseniz bunu deklare edin, herkes başının çaresine baksın. Saygılarımla.....

 • Vodafone Temsilcisi30 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön