18 Nisan 2013 #1750579

Vodafone İkiz Sim Kart Açılmıyor!

Kısa süre önce geçtiğim Vodafone'a ikiz SİM kart için başvuruda bulundum. SİM kartlarım geldi fakat her ne kadar Vodafone merkezdeki arkadaşlar hattınızda problem yok deseler de SİM kartlarım bir türlü aktif olmuyorlar. SİM kartları aldığım şubeye gidiyorum yapabileceğimiz bir şey yok deyip beni geri gönderiyorlar. Farklı bir telefondan Vodafone müşteri servisini arıyorum kayıt açıp telefonu kapatıyorlar, fakat sonuç olarak ben ne arayabiliyorum, ne aranabiliyorum.
Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Hasan 308 Okunma

Cevaplar

 • Hasan22 Nisan 2013

  Evet 1 hafta oldu, ne arayan var ne soran. Hattınız çalışıyor deyip beni geçiştiriyorlar ama halen çalışmıyor. 12 TL daha verip yeni hat alın diyorlar. Ne bir teknik hizmet var ne de ilgilenme..

 • Hasan19 Nisan 2013

  Hatlarımla alakalı sorun düzelmedi. Hatlarımın ikisi de çalışmıyorlar. Bunu size çok defa tekrar tekrar söyledim. Sisteminizde çalışır görünen hatlarınız çalışmıyorlar. Farklı telefonlarda da deniyorum yine çalışmıyorlar. Dün müşteri ilişkileriniz ile yaptığım envai görüşmelerimde bana hatları değiştirmem önerildi. Değiştirme için benden yine para talep ediyorsunuz. Bana bozuk, çalışmayan hat satıyorsunuz, fakat bozuk sattığınız ürünün masrafını da yine müşterinizden çıkartıyorsunuz. Tekrar ediyorum, verdiğiniz hatlar çalışmıyor! Hata tamamiyle size ait, herhangi bir müşteri hatası yok. Bana hakkım olan çalışan SIM kartlarımın verilmesini talep ediyorum.

 • Hasan19 Nisan 2013

  ikiz SIM kart için Vodafone'a başvuru yaptım. 17 nisan günü SIM kartlar elime ulaştı. Fakat ilk aldığım andan itibaren hatlarımın ikisi de aktif olmadılar. Müşteri hizmetlerini 5 defa aradım, Vodafone şubesine 4 defa gittim. Sürekli olarak biri diğerinin sorunu halletmesi gerektiğini söylüyor. Ama ikisi de sorunu çözmüyor. Son olarak sorunun SIM kartlarda olduğunu söylediler ve yeni SIM kartı çıkartmam gerektiğini söylediler. Fakat anlamadığım husus şu: bozuk veya hatalı SIM kart satan Vodafone firması olmasına rağmen yeni çıkartacağım SIM kart için de benden ücret talep ediliyor. Bana bozuk mal satan Vodafone firması ne hakla yeni SIM kart için benden ikinci kez para istiyor?

 • Vodafone Temsilcisi19 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili sorunun düzeldiği bilgisini aktarmak ister,lira yüklemesi yapabilir ve 7501 i arayarak dil seçimi yapabileceğiniz bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Hasan18 Nisan 2013

  Evet şikayetim sürekli olarak gerekli departmana iletiliyor, fakat herhangi bir gelişme olmuyor!

 • Vodafone Temsilcisi18 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön