12 Eylül 2013 #2007796

Vodafone İki Tarifeyi Birden Faturama Yansıttı!

Vodafone ağustos ayına ait olan faturama hem önceki tarifemi hem de geçmiş olduğum tarifeyi yansıttı. Ağustos ayı içerisinde beni arayarak önceki tarifenin taahhüdünün bittiğini ve yeni tarife önerdiler. Bunun üzerine geçiş yapmayı onayladım fakat gelen faturaya iki tarife de yansıtıldı.


Müşteri hizmetlerini aradım kayıt oluşturdular ve mesajla herhangi bir yanlış olmadığını yazdılar. Eğer tarifem bitti ise önceden neden haber verilmedi? Madem tarifem devam ediyor neden yeni bir tarifeye geçecek isem bu tarife bittikten sonra geçmesi gerekmez mi? Bir de Vodafone ricam şikayetime cevap verirken müşteri hizmetlerini yani 542 dört kere aradığım için sakın 542'yi aramamı yazmayın.

Ekrem 32 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlanarak müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmeniz dinlenmiştir. Tarafınıza yapılan kampanya sunumunda işlemin anlık bir şekilde yapılacağı, bu işlem nedeniyle ilk çıkacak faturanıza bir defaya mahsus olmak üzere çiftbundle (çift toplu süre ücreti) ücretinin yansıyacağı bilgisi tarafınıza verilmiş ve alınan onay ile işlemin gerçekleştirildiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş” "

  • Ekrem14 Eylül 2013

    542`dört kez aradım diyorum yine 542 aramam yazılmış . Sistem cevabı istemiyorum bana açıklayıcı bilgilerin verilmesini istiyorum.

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön