10 Eylül 2013

Vodafone İki Tarifeyi Birden Faturama Yansıtmış!

2-3 yıldır Vodafone abonesiyim ve 2 yıldır da 59 TL olan tarifedeyim. Geçen ay tarife değişikliği yaparak 70 TL olan red tarifesine geçmek için müracaat ettim ve tarife değişikliğimi yaptım. Ay sonu gelen fatura tutarı 130 TL iki tarifeyi birden faturaya yansıtıyorlar.

Önder 166 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Web sitemiz / My Vodafone üzerinden tarife değikliği yaptığınız menüde ""uyarı"" başlığı altında "Anlık yapılan paket değişikliklerinde eski ve yeni paketinizin toplu süre ücreti veya Aylık Sabit ücreti her iki paket içinde çıkacaktır." ifadesi yazılı ve açık olarak yer almakta olup, bu nedenle faturanıza yönelik herhangi bir müdahalede bulunulamamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Önder15 Eylül 2013

    şikayeti yazalı neredeyse 1 hafta oldu ama hala dönüş yapılmadı vodafon bu kadar değer veriyor demek ki müşterisine

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön