10 Eylül 2013 #2003335

Vodafone İki Tarifeyi Birden Faturalandırmış!

Geçen sene Vodafone bir yıl taahhütlü faturalı hatta geçtim. Ağustos ayında bitiyordu. Beni haziran,temmuz gibi arayıp yeniden bize özel bir yıllık taahhütlü kampanya olduğunu söylediler.


Eski kampanya bitimine kalan gün sayısı ve ek olarak yeni tarife ücretinin geleceğini söylediler. Bende o zaman 3 gün kala geçerim dedim onlarda kampanya bugünlük öyle olmaz dediler. Önce reddettim sonra önce ben aradım sonra onlar tekrar döndüler.


Gerçekten beni 3-4 gün kala geçirdiler fakat bu ay bana iki tarifenin toplamı faturalanmış. Sanki başka operatörden geliyorum. Ayrıca eşimle aynı anda geçtik ona tek fatura gelmiş. Şikayet ettim ses kayıtlarını dinleyin dedim tabi aleyhime sonuçlandı.

Tuğba 49 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden , ücretlendirme şikayetiniz 09.09.2013 tarihinde uzman ekiplerce incelenmiş ve tarifenize uygun ücretlendiğiniz tespit edilmiştir Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön