10 Mayıs 2013 #1789664

Vodafone İki Tarife Tutarı!

Vodafone ile geçen ay tarife değiştirmek üzere 542 müşteri hizmetleri üzerinden tarife değişikliği yaptırdık ancak ay sonunda gelen faturada bize mevcut ayın başında kullandığımız tarife ve yeni tarifenin ücreti 2 si bir arada aynı faturada geldi.


Bende itiraz aradığımda bunun müşteri hizmetleri yetkilisi tarafından tarafıma söylendiği iletildi. Ancak böyle birşey olmadığını kendilerine iletince konuşmanın dinleneceği ( ses kayıdı ) söylendi 2 gün sonra gelen mesajda konuşmanın dinlendiği ve bunun müşteri yetkilisi tarafından bana söylendiği belirtildi. Ve bende konuşmayı benimde dinleme hakkım olduğunu söyledim ancak kabul edilmedi.

Halil 58 Okunma

Cevaplar

  • Halil13 Mayıs 2013

    Bana müşteri hizmetlerinin verdiği cevabın aynısını veriyorsunuz , ben paket değişiminden dolayı itiraz etmiyorum , bana müşteri hizmetleri yetkiliniz aynı ay içerisinde iki farklı tarife ücretininde faturama yansıtılacağı bilgisini aktarmadı ! Konuyu saptırmayın.

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili paket değişikliği talebinizin onayınıza istinaden işleme alındığı ve müşteri temsilcisi tarafından hatalı yada eksik bilgi aktarımının tespit edilmediği,çağrınızı dinleme talebinizin ancak yasal mercilere başvurarak talep edilebileceği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön