22 Ocak 2014 #2250582

Vodafone İki Sözleşmenin Ücretide İsteniyor

Vodafone'un 500 dk 25 TL'lik hattını kullanmaktayken Vodafone müşteri hizmetlerinden aranarak sözleşmeyi uzatıp uzatmak istemediğim soruldu. Bende her iki hattımda sözleşmeyi uzattım ancak Vodafone firması benden bu ay için hem eski sözleşmenin hemde yeni sözleşmemin sabit ücretini talep ediyor. Bu usulsüzlüğün giderilmesini istiyorum.

Akif 19 Okunma

Cevaplar

  • Akif26 Ocak 2014

    Görüşmek çözüm olmuyor ne yazıkki, görüşüldü ama halen aynı ücret talep ediliyor. Böyle bir mantıksızlığı ve hileyi böyle resmi tavrılarla yapmak ne kadar nahoş

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön