22 Ocak 2014 #2249245

Vodafone İki Misli Fatura Çıkardı

Ben Vodafone'un müşterisiyim. 1 sene önce taahhütlü anlaşma yaptık 11 ayda bitti. Bitmeden bir kaç gün önce beni aradılar taahhütlü tarifemin bittiğini başka bir tarife önerdiler bende kabul ettim. Birkaç gün sonra aradığımda önerdikleri tarifenin bittiğini söylediler başka bir tarife önerdiler bende kabul ettim. Aybaşı bana 50 tl'lik fatura gönderdiler arayıp sorduğumda bana söylenilmiş dediler. Benim tarifemin ayın 6 günü bittiğini tarifeye 9'unda geçtiğimi bana çift fatura geleceği söylenmedi. Ben zaten 25 tl'lik tarifeyi kullanıyordum geçtiğim tarifede 25 tl'lik tarife ben salakmıyım 3 için bir tarifeye 25 tl'lik tarifeyi kabul edeyim birde beni 3 gün içinde arayacağız dediler aramadılar. Bundan sonra Vodafone'la asla.

Vahit 150 Okunma

Cevaplar

  • Vahit15 Şubat 2014

    bu ay gene iki fatura gönderdiler

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön