20 Şubat 2013

Vodafone İki Kez Ödenen Fatura!

Vodafone dan başka bir operatöre geçmiştim ve ödenmemiş 1 aylık faturam vardı.Ödenmediğine dair bilgilendirme mesajı geldi bende vodafone bayisine gidip otomatik ödeme talimatında olup olmadığını sordum.operatör değiştirdiğiniz için otomatik ödeme iptal oldu dediler.


Son ödeme tarihininde 05-01-2013 olduğunu söyledir.ocak 5 te gidip faturamı ödedim kredi kartımla.ve kart ekstrası geldiğinde 04-01-2013 te otomatik ödeme ile çekilmiş fatura üzerinden 24 saat sonra ödemeye gittiğimde tekrar alınan fatura.


Sistem güncel değil,bayi çalışanı bilgili değil..üzerine dilekçe, kimlik fotokopisi ve faks olayıyla mağdur olan kişi uğraştırılıyor. Vodafone dan kesinlikle şikayetçiyim.

Esra 471 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, ücretlendirme itirazınızın sonuçlandığını ve mükerrer ödemenin sistem tarafından farkedilerek fatura hesabınıza 70,90 TL alacak girişi yapıldığı görülmüştür. Hesaba iade işlemlerinin gerçekleşmesi için, banka hesap bilgileri, iban no, imza ve irtibat numarasını içeren dilekçe ve kimlik fotokopisi; kendi hesabınız yok ve hesap başka birine ait ise o kişinin ve kendinizin kimlik fotokopisi, banka hesap bilgileri , iban no, imza ve irtibat numarasını içeren dilekçenizi 0212 3675000 nolu faks numaramıza göndermeniz yeterli olacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön