11 Eylül 2013 #2006933

Vodafone İki Kez Fatura Ödemek Zorunda Bıraktı!

10 Temmuz'da Vodafone çağrı merkezi tarafından aranıp, tarifemin kontrat süresinin biteceği belirtildi. Yeni tarife teklif edildi.Tarifem bittikten hemen sonra yeni tarifeye geçeceğim, sisteme tanımlayacaklarını belirttiler. Tarifemin bittiğine dair 15 Temmuzda mesaj aldım. Yeni tarifeye de 16 Temmuz'da geçtiğime dair 17 Temmuz'da mesaj aldım.


Yani aradaki 1 gün için bana ikinci bir fatura yansıttılar. Benim hiçbir hatam yokken hem de. Çağrı merkezindeki kişi sisteme hemen bitiminde yansıtacağını söylerken, 1 gün sonra yansıtmış. 542 yi aradım. Şikayette bulundum, mesajla "bir hata yok" diye geri dönüldü. Tekrar kontrol edilmesini ve fazladan ödediğim 2. faturanın iadesini istiyorum.

Umut 182 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmıştır.Hattınıza çıkacak olan ilk faturanızda bir defaya mahsus çift paket yansıyacağı bilgisi verilmiş olup,onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön