21 Ocak 2014 #2247311

Vodafone İki Kere Fatura Ödetti!

Geçen ay taahhütümün bitmesine müteakip Vodafone müşteri temsilcisi beni arayıp size özel 1000 dakikası 34 TL kampanyası oluşturduk. Eğer şimdi kabul ederseniz bu kampanyadan yararlanabileceksiniz kabul etmezseniz yararlanamayacaksınız diye beni aramıştır. Bende nasıl olsa Vodafone'dan memnunum diye devam etme kararı aldım ve onayladım. Fakat arkadaşlar fatura kesim tarihinde beni arayıp bu kampanyaya geçmemi sağladıkları için aynı faturayı iki kere ödemek zorunda bırakıldım. Başka bir ücret ödeyecek miyim diye sorduğumda ise hayır sadece 34 TL ödeyeceksiniz dediler. Ama zaten amaç 15'inde aramalarındaymış. Bana iki kere fatura ödeten Vodafone bundan sonra adınızı bile duymak istemiyorum.

İsa 70 Okunma

Cevaplar

  • İsa21 Şubat 2014

    Hiç bir çözüm yolu sunulmadığından hattımı taşımış bulunmaktayım...

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 07.02.2014 – 11.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön