27 Kasım 2013

Vodafone İki Kat Fatura Gönderdi!

Bundan 2 ay önce Vodafone tarafından arandım. Bana hattımı uzatmak isteyip istemediğimi sordular ( 500 dk 25 TL) bende kendilerine uzatalım dedim hatta ikinci hattımı eşim kullandığı için onu da uzattırdım fakat bana 2 ay sonra çift katı fatura geldi.


Bunun üzerine itirazda bulundum, bana anlık uzatma yapmışsınız, bu yüzden 2 katı geldi dediler. Bende kendilerine bana 2 katı fatura ödersin 1 yıl daha dolmadan uzatıyorsun demediklerini söyledim. Böyle bir şey olsa ben ok vermem dedim.


Konuşmamı dinlediklerini bana bunun söylendiğini dediler. Bende konuşmamı dinlemek istediğimi söyledim eğer doğruysa ödeyeceğimi söyledim. Bana verilen cevap siz dinleyemezsiniz bize güvenin.

Hakan 31 Okunma

Cevaplar

 • Hakan29 Kasım 2013

  1 yıl taahutlü konuşmamı dinlemek istiyorum.çünki inanmıyorum ok verdiğime .

 • Hakan29 Kasım 2013

  konuşmamı dinlemek istiyorum.

 • Vodafone Temsilcisi28 Kasım 2013

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 26.11.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Temsilcisi28 Kasım 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön