15 Mayıs 2013 #1798432

Vodafone İki Kat Fatura Geldi!

Vodafone son ödeme tarihimi bilgim dışında değiştirdi buda benim ödemelerime ters düştüğünden son ödeme tarihimi 1 hafta ötelemek istedim müşteri temsilcisi sadece bana ara ödeme geleceğini söyledi, normalde aylık 68 tl gelmesi gereken faturam 20 tl ara ödeme ve 118 tl yani tam iki kat fatura geldi.


Müşteri temsilcisini aradım limit aşımı olmadığını ama cihaz taahhütten dolayı aylık ödemem gereken miktarı ödemediğim için ceza mı ne kesmişler bu ne cezası kim neye göre kesiyor ve böyle birşeyden neden bahsedilmiyor kim fatura ödeme tarihi değişikliğinden dolayı 2 kat fatura ödemeye bilerek razı olur bunun başka açıklaması yok bence.

Mehmet 37 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet03 Mayıs 2014

    alakasız ve bir cevap benle konuşmada bilgilendirilmediğimden şikayette bulunuyorum ama verilen cevap ise ne.........

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 16.05.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön