21 Ocak 2014 #2247711

Vodafone İki Fatura Ödememi İstiyor!

Vodafone faturalı hattımın ödeme tarihlerini değiştirdim bana bu ay faturanız 2 ye bölünüp gelecek dediler. İki fatura olarak geldi biri 143 lira diğer 124 lira 143 lira olan faturanın dönemleri 22 kasım 21 aralık 124 lira olan faturanın dönemi ise 7 aralık-6 ocak yani aralık ayında benden iki kez fatura ödememi talep ediliyorlar.


Vodafone bayiine gittiğimde ise müşteri hizmetlerine girişini yaptık size dönecekler deniyor 1 hafta oldu dönen falan yok. Mağduriyetimin bir an önce giderilmesini istiyorum. Dönüş olmazsa eğer yasal yollarla arayacağım hakkımı.

Tuncay 132 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay24 Ocak 2014

    Halla bir geri dönüş saglanmadi fatura günü gctmi hemen kesimeyi biliyorsunuz ama geri dönüş yok kaç gün geçti üstünden.

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön