31 Aralık 2013

Vodafone İkamet Ettiğim Yerde İki Gündür Sinyal Yok!

Kars merkeze bağlı Başgedikler köyünde ikamet etmekteyim. 29/12/2013 tarihinden beri benim ve çevremdeki bütün Vodafone hatta sahip olanların telefonları çekmiyor. Bugün birkaç arkadaşımla müşteri hizmetlerini aradık.


Sistemlerinde bizim bulunduğumuz yerde herhangi bir sorun gözükmediğini söylediler, ısrarlarımıza rağmen bize inanmadılar ve ilgilenmediler.


Şu an Başgedikler köyündeki bütün Vodafone'lular olarak mağdur durumdayız. Bir an önce arızanın düzeltilmesini istiyoruz. Aksi takdirde başka operatöre geçmek zorunda kalacağız.

Selime 276 Okunma

Cevaplar

 • Selime'nin Teşekkür Mesajı02 Ocak 2014

  1 Ocak'ta şebeke sinyali düzeldi. Artık sorunsuz bir şekilde görüşme yapabiliyorum. 3g daha hızlı olmuş hatta onu farkettim. Yani sorunum çözüldü. Teşekkürler.

 • Vodafone Temsilcisi02 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 31.12.2013, 01.01.2014 ve 02.01.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Selime31 Aralık 2013

  Ancak bana telefonla ulaşamazsınız, çünkü hala çekmiyor. Sorunun ne zaman çözüleceği ile ilgili mail atarsanız sevinirim.

 • Vodafone Temsilcisi31 Aralık 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön