13 Şubat 2013

Vodafone İcralık Olmuşum!

Biz şirket olarak bundan 4 yıl önce telsim hattını kullanıyorduk. Telsimden Avea ya geçtik. Aradan 2 yıl geçtikten sonra bir avukat aradı bize telsimden avea geçerken bazı faturaları ödemediğimizi yaklaşık 1500 tl civarı faturayı ödemememiz halinde icar yoluna gidileceğini söyledi bizde söylenen rakamı ödedik.


Yine aradan 1 yıl geçtikten sonra bir avukat bizi aradı faturaları ödediğimiz ancak faizinden dolayı icraya verileceğimizi bu faizinden yaklaşık 1500 tl olduğunu söyledi. (madem faizi var ana parayla beraber almaları gerekirken 1 yıl sonra bize haber vermeden avukata veriyorlar. ) ödedik. Vodafone şimdi yine 1 yıl önce ödememiş fatura var diyor madem ödenmemiş neden uyarı olmuyor?

Mehmet 142 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet15 Şubat 2013

    sadece bilgi alışverişi oldu. soruna çözüm bulunmadı. 15 ay önce şirket telefonlarından birkaçının faturasının ödenmediğini avea dan vodafone geçmek için çağırdığım bölge temsilcisinden öğrendim aradan 15 ay geçmiş ve bize hiçbir şekilde bilgisi verimemiş olmasına rağmen çıkan 500 tl meblağı ödedim gelecek ay ise bunun faizi hesaplanıp tarafımıza bildirilecekmi. yine aynı taktik madem faizi var fatura ile beraber ödenebilirdi. vodafone gibi büyük bir firmanın bu tarz basit hatalara düşmemesi gerekirdi. bu çıkan faizi benim ödemem yanlış olur. çünkü bu hatayı ben yapmadım. borç ödenmeyince vodafone beni bilgilendirebilirdi yada hatları fatura ödenene kadar dondurabilirdi. müşteri veli nimettir. türlü türlü oyunlarla mağdur edilmemelidir.

  • Vodafone Temsilcisi15 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 14.02.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön