18 Ekim 2013

Vodafone İcra Takibi Başlatmış!

Yaklaşık 1 buçuk yıl önce numaramı Vodafone'a taşıdım ve 25 TL'ye 500 dk olan paketi aldım fakat Vodafone bana 500 dakika yerine 59 dk yükledi. Aradım sistem hatası dediler ve kalan dakikaları yükleyemiyoruz dediler. Bende 59 dakikayı aştığım için 139 TL fatura geldi ve benim bundan haberim yoktu. Şimdi icraya verdiler beni avukat masrafıyla parayı alacaklarmış.

Refik 154 Okunma

Cevaplar

 • Refik09 Kasım 2013

  26 ocak 2011 tarihnde vdfon faturalya geçtim ve 25tlye 500dk paketini kullanmaya başldım. fatura kesim tarihim her ayın 1 i olduğu için 4 günlük arada 500dk ya orantılı dk geldi. bu benim ilk fatura dönemim ve hiçbir sıkıntı cıkmadı. ikinci fatura dönemine geçtiğimde yani 1 şubat 2011 tarihinde bana 500 dk yerine yanlşlıkla 500dk yerine 59dk yüklendi. aradım mştri hzmetlerini ve bana milyonda bir kişiye denk geldiğini ve sistem hatası oldğunu belirttiler. geri kalan dk'larımın yüklenmesini istedim fakat böyle birşey mümkün değil dediler ve bende baska operatöre geçmk zornda kaldım. hakkım olan 500 dk değil de 59 dk'yı aştğm için suan 135tl ödemeye mahkum edildim ve icradayım. #destek ltüfen

 • Refik26 Ekim 2013

  'söz konusu dönem faturalarında limit aşımı tespit edilmiştir' demişsiniz. Siz de iyi biliyorsunuz ki benim hakkım olan 25n tl ye 500 dakikayı değil de sistem hatası yüzünden 500 dak yerine 59 dakikayı aştım ben. Bunu sizler de iyi biliyorsunuz. Tekrar söylüyorum: ben 25 tl ye 500 dak paketine geçtim sistem bana 500 dak yerine 59 dak yükledi. Geri kalan dakkalarımın yüklenmesini istedim ama böyle birseyin sözkonusu olmadığını belirttiler. 500 dakkayı kullanmak benim en doğalhakkımdı ama siz 59 dakikayı aştığım için 135 tl fatura cıkardınız bana. Yetiş ya adalet bu fırsatcılardan koru bizi....

 • Vodafone Temsilcisi26 Ekim 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan kontrollerde, söz konusu dönem faturalarında limit aşımı tespit edilmiştir. Mobil numara taşınabilirliği kapsamında 14.12.2011 tarihinde geçiş işlemi gerçekleştiği ve son dönem faturasının yansıdığını belirtmek isteriz . Yasal Takip sistemine aktarılan hatlara yönelik uygulama kapsamında, abonelerimizin mağdur durumda kalmamaları için uyarı mektubu gönderilmektedir. Yapılan bildirimler neticesinde ödenmeyen faturalara ilişkin yasal süreç başlatılmaktadır. Söz konusu hat için yapılan incelemede de bu kapsamda gerekli işlemlerin yapıldığı görülmektedir. İmzalanan abonelik sözleşmesinin Mali Hükümler bölümünde ödemeler hakkında detay bilgilerin mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Bu bağlamda; düzenlenmiş olan faturalarda sorun bulunmadığını ve ödeme ile ilgili olarak borçluya tebliğ edilen avukat ile irtibata geçilmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi18 Ekim 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön