06 Mayıs 2013 #1780640

Vodafone İçerik Servisleri Kesintileri!

Vodafone Data hattım üzerinden internette sörf yaparken Hattıma Fixmobi servisine üye yapıldığım üyelik hizmeti için 10TL ile 40 TL ye kadar tahsile edileceği , iptal etmem için 6669'a İPTAL mesajı göndermem gerektiği mesajı geldi. Böyle bir servisin açılması ile ilgili herhangi bir talebim olmamasına rağmen üye yapıldım.


Yinede gelen mesaja istinaden iptal mesajı gönderip servisi iptal ettim. buna rağmen üyelik için 8,25 kuruş servis ücretini faturama yansıttılar. Herhangi bir üyelik talebim yok bu servise herhangi bir üyelik beyanı yapmadım. Bu servis ile ilgili haksız hukuksuz olarak tahsil edilen ücretin tarafıma iade edilmesini istiyorum. Hakkımı her türlü yasal yollardan arayacağım.

Ercan 64 Okunma

Cevaplar

 • Ercan01 Eylül 2015

  Olaydan hemen sonra tüm hatlarımı kullanıcı dostu başka bir operatöre taşıdım çok memnunum

 • Ercan09 Mayıs 2013

  Unutmadan ekleyim sikayetvar.com 'da bu konuyla ilgili 400 tane sikayet başlığı açılmış durumda . Servis sağladığında fixmobi firması ile ilgili arama yapın görürsünüz. Sizde hala bu firmaya çanak tutarak imajınızı kötülemeye devam edin .

 • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 06.05.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için hizmeti veren firma ile paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön