22 Aralık 2014

Vodafone İçerik Servisleri Adına Ücret Kesiyor!

Normalde 81 TL gelen fatura bir önce ay 159 TL gelmişti. Vodafone ile bir firma ortaklığı ile benim bilgim dışında cebimden alınan para için Vodafone yetkilileri "Abone olmuşsunuz" diyerek, ortaklıklarını savununca, 55 yaşında 35 yıllık gazeteci, istihbarat şefi olarak, bana abone olmuşsunuz diyenlerin ispatlaması için cumhuriyet savcılığına verilecek dilekçeyi hazırladım. Bu süreci de sikayetvar.com üzerinden yazdım. Bir iki gün sonra o firma aradı. Parayı iade edeceklerini söylediler. PTT şubesi verdim ve ödediler. Bu ay ise 3210 kodlu Vodafone ortaklığı ile 14 TL almışlar cebimden.

Saim 132 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile 22/12/2014 de tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden 23/11/2014 de verilen cevabın geçerliliğini koruduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi22 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön