04 Eylül 2013 #1992254

Vodafone İçerik Servisi Ücreti Yansıttı!

İçerik servislerinden sadece 1-2 gün deneme amaçlı faydalanmama rağmen 12 TL faturama yansıtıldı. İtiraz için aradım müşteri hizmetlerinden S... hanım başka yerlerle konuştun dedi ayrıntı farklı çıktı.


Tekrar aradım G... hanım çıktı 7070 servisini ara dedi biz ilgilenmiyoruz. 0549870***'den aradım H....hanım çıktı 10 gün deneme ücretsiz olan günün sözü gibi servislerden 1'er defa yararlandığım için ücret alındığını söyledi. Ücretsiz olduğunu ısrar edince telefonu yüzüme kapattılar.
Yetkililere duyurulur.

Celil 32 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, hizmet veren firmadan bilgi talep edilmiştir. 7070 servislerinde üyelik kaydınızın bulunmadığı, “günün sözü,top5,tarihte bugün” servislerinden tekil içerik ürün alımı gerçekleştirdiğiniz ve bu nedenle ürün bedeli tahsil edildiği belirtilmiştir. Her bir tekil içerik ürün bedeli 2,4 TL dir, Tekrar ürün alımı olmadıkça ücretlenme yaşanmayacağını belirtmek isteriz. Özel servislere abonelik veya servis kullanım işlemleri abonelerin tercihine bağlı olarak yapılmaktadır. Vodafone şebekesi sadece hattın kullanılması yönünde hizmet vermekte olup, özel servislerin farklı firmalar tarafından hizmete sunulduğunu hatırlatmak isteriz. Hizmeti veren CE firmasına ait Müşteri Hizmetleri numarası 5427573332’dir. İlgili firmaya ait Müşteri Hizmetlerine 7 gün 09:00-18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön