18 Ağustos 2014

Vodafone İçerik Servisi Ücreti Yansıtıyor

18.08.2014 tarihinde telefonuma Videoplus üyeliğine istinaden 14 tl A1/4 şeklinde mesaj üzerine Vodafone internet sitesinden faturamı kontrol ettim. 35,90 tl'lik fatura paketimde 95,90 ödenmemiş fatura ve 63.95 güncel fatura gördüm. Müşteri temsilcisine 15 dk. beklemeden sonra ulaştım ve ögrendim ki 3520 ve 3210 servislerine üyelik yapılmış.


Telefonda hemen üyelikler iptal edildi ve mesajı geldi. Fatura itiraz hakkımı kullanamıyorum neden. Birde neden Vodafone benim onayım olmadan yapılmış bir abonelikle ilgili beni bilgilendirmiyor. Fatura itiraz hakkımı kullanmak istiyorum. Ve benim servislere nasıl ve nereden üye olunduğunu bilmediğim halde ben bu faturaları ödemek ağrıma gidiyor.

Mümin 160 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 20.08.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mümin20 Ağustos 2014

    Bana Atılan maile karşılık vodafone yazdığım cevap O belirtilen tarihlerde ben tatildeydim ne şekilde olduğunu bilmiyorum ama o sitelere ne girdim nede üyelik başlattım hatta telefonumun giden sms kutusunu kontrol ettin öyle bir sms yok. Benim sorguladığım bundan sonra böyle bir şeyle karşılaşmayacağım ne malum güven konusunda şüpheli olmakla beraber, vodafone ile ilgili düşüncem sözleşmeyi feshi başka operatörlerle devam etmek. Teşekürler....

  • Vodafone Temsilcisi18 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön